קניית זהב | מכירת זהב | הערכת שווי

מטבעות זהב למכירה

מטבעות זהב-תמונהקנייה ומכירה של מטבעות זהב

חברת גולדטרייד מתמחה בקנייה ומכירה של מטבעות זהב, החברה מספקת הערכות שווי ללא עלות בבית הלקוח ותשלום בכסף מזומן עבור המטבעות.

מטבעות זהב הוא מושג המוכר לנו בעיקר מסיפורי התנ"ך או מאגדות על שודדי ים, מטבעות זהב מודרניות הם לרוב מטבעות השייכות לאוספים ישנים או כאלו המשווקות על ידי החברה הישראלית למדליות ומטבעות.

במקרה וגיליתם בביתכם מטבעות זהב תוכלו להמירם בכסף מזומן באמצעות שיחת טלפון אחת, כמו כן אם קיים אצלכם כל סוג של זהב ישן תוכלו גם אותו להמיר בכסף מזומן.

שנים של נסיון

חברת גולדטרייד עוסקת בקנייה ומכירה של מטבעות זהב כבר למעלה מעשרים שנה, החברה מספקת שירותי הערכת שווי בבית הלקוח או בכל מקום אחר שנקבע על ידו, תהליך ההערכה לוקח בחשבון את מחיר הזהב העדכני, אחוז ניקיון הזהב, משקל המטבע וערכה ההיסטורי.

מידע חשוב על מכירת מטבעות זהב

קניית מטבעות זהב

חושבים על קנייה או זהב למכירה? בשלב הזה מדברים על מטבע זהב או ליתר דיוק זהב טהור על כל המשתמע מכך. אם יש לכם מטבע זהב ישן או כמה מטבעות ישנים כדי שתכירו את המקום שבו אנו קונים מטבע זהב ישן חדש, זהב במזומן, את כל מטבעות הזהב שיש ברשותכם ועוד.

עם זאת, רגע לפני שתפנו אל קונים זהב, כדי שתבינו מאיפה הכול התחיל ואיך זה אמור לעבוד עבורכם באמת.

מהו מטבע זהב ואיך אפשר לזהות אותו?

מטבע זהב, כסף או כל מה שביניהם הם מטבעות שעשויות מחומר הגלם המצוין ובגדול, כשמדברים על קניית זהב, חשוב שתבדקו קודם לכן אם הזהב היה בידי אספנים או כל מקור של השקעה אחר שמעיד כי אכן מדובר במטבעות זהב רמת גן.

בגדול, ערכו של מטבע אמיתי המושתת על טוהר הזהב שימש ומשמש מקור להשקעות בדיוק כמו כל מטבע אחר שערכו גבוהה וערכו נמדד לפי משקלו וכן על פי השוואה בין כל מתכת ומתכת.

תכשיטי זהב או מטבע זהב אמורים להיות מחולקים ליחידות מסוימות מאוד ואף על פי שהן קטנות ערכן לא נהרס. ביחס למתכות האחרות, ההבדל הניכר קשור בצפיפות הגבוהה ביותר שמקשה על המוכרים לזייף אותם.

איך מעריכים את המטבע לפני שמוכרים? תמיד תשאפו למחיר הגבוה

בין שזה 24 קראט ובין שיותר או פחות, כל מטבע והדירוג שלה וכך גם הערכתה הנוצרת בצורה הוויזואלית של העניין.

מן הסתם, אם נתקלתם במטבעות שהיו המון שנים בתוך כספת ואף אחד לא השתמש בהן, הערך שלהן יהיה בהתאם, מטבעות ללא סירקולציה ושונות מאלה שעבור מסחר, נשחקו עם הזמן והערך שלהן ירד גם הוא בהתאם.

בגדול, חשוב לומר כי השוק השתנה ובזכות דרגים מדויקים יותר ויותר המון אנשים יכולים בהחלט לבצע תמחור מדויק יותר ולקבל בצורה הטובה והמדויקת ביותר את מה שמגיע להשקעתם.

איך מדרגים את הערך של המטבע?

מקור סולם הערכים הוא סולם שלדון על שם ויליאם שלדון שהיה הראשון לדרג את המטבעות החל באפס ועד לשבעים. כאמור, מטבע עם דירוג השבעים הוא הטוב ביותר, עשוי מחומר גלם חזק ביותר והוא בהחלט יכול לשמש לאין ספור דברים לרבות מטבעות נוספים.

נתקלתם במטבע שהערך שלו שבעים? מן הסתם ככל שהדירוג יהיה גבוה יותר כך גם ערך והמחיר יהיה בהתאם.

איך קונים מטבעות ישנים בישראל?

כאשר רוצים למכור או לקנות מטבעות חשוב מאוד לעשות זאת במקום הנכון כך שהמחיר שיתקבל או יינתן יהיה הגון על כל המשתמע מכך.

כמו כן, יש לחפש אחר מקום שיכול לייעץ בשקיפות מלאה ורק לאחר הערכת המטבעות לעבור לשלב הבא.

יש היום אין ספור של מטבעות זהב מכל מיני סוגים וכינויים, יש נפוצים יותר ויש פחות ולכן חשוב ללכת לגוף שמבין את זה וכפי שכבר צוין יכול להתנהל מולכם בצורה הנכונה.

תוהים אלו סוגי מטבעות קיימים בשוק? זה יכול להיות מטבע גורג אליזבט ואדוארד, קרוגרנד אפריקאי, אדר הקנדי, רובל רוסי ואפילו מטבע ליברטי אמריקאי, פזו מקסיקני, פנדה סיני ועוד. עם זאת, הסיבה שחשוב לפנות רק לגופים מתאימים זה עניין הזיופים של המטבעות האלו. החיקויים הרבים וכל מיני דברים שמצריכים מכם לוודא כי במעמד הקנייה אתם לא רוכשים חיקוי, שווי המטבעות נכון והכי חשוב המטבעות מקוריים.

איך אפשר לזהות מטבעות מזויפים?

הסטטיסטיקה מדברת בעד עצמה, המטבע סוברין האנגלי הוא זה שיש לו הכי הרבה זיופים ולכן, כאשר אתם ניגשים לרכוש מטבעות זה הדבר הראשון שתעשו, תשאלו אם מדובר במטבע שכזה.

רוצים לקנות מטבעות בצורה נכונה ובטוחה? הנה מה שאתם צריכים לדעת

אם אתם רוצים ללכת על בטוח ולרכוש מטבעות בצורה הנכונה ביותר, חשוב מאוד לאתר מקום שיכול למכור לכם את כל סוגי המטבעות ובהתאם לכל הסטנדרטים המחמירים והתקנים המאשרים כי אכן, הגעתם למקום הנכון לשם רכישה או מכירת המטבעות הקיימים.

אלו מטבעות אפשר לקנות או למכור? בגולדטרייד אפשר הכול

מטבעות זהב למכירה או קנייה, מטבעות זהב מסוג סוברין, מטבעות עתיקות עם ערך היסטורי תוך כדי התחשבות בערך זה, מטבעות בעלות זולה יותר, מטבעות זהב בוליון, קנייה ומכירה של מטילי זהב, תכשיטי זהב ועוד. כאן זה בהחלט המקום לעשות את זה הכי נכון שאפשר.

איך מוכרים כלי זהב או תכשיטים ישנים?

אם יש לכם כלים ישנים או כל מיני זהב שחשוב לכם ויש לו ערך סנטימנטלי שאתם בכל זאת רוצים למכור ולא להרגיש חלילה שמישהו הונה אתכם, הנה כמה דברים שחשוב לדבר עליהם בקול רם וכאן אנחנו בגולדטרייד נכנסים לתמונה.

חברת גולדטרייד, מתמחים בכל המהלכים החל בקנייה ועד למכירה של המטבעות לרבות הערכות שווי של המטבעות – הפעם זה לא עולה לכם דבר, הביקור עלינו וכך גם הבדיקה שבסופה תחליטו מה אתם עושים, קונים או מוכרים?

כמו כן, תוכלו לקבל את התשלום במזומן וללא דחייה, דבר שהופך את זה לקל ופשוט ובעיקר בעל שקיפות מלאה.

יש לכם בבית מטבעות זהב שאתם לא צריכים ותרצו להמיר אותם לכסף? שיחה אחת ואנחנו מגיעים עד אליכם, בודקים ומעריכים את הזהב הקיים וממירים אותו ישירות לכסף מזומן.

מחפשים בית אמין שיסייע לכם למכור או לקנות את המטבעות זהב? חברת גולדטרייד מביאה שני עשורים של עבודה הכוללת הערכת השווי בכל מקום שתבחרו, לקיחה בחשבון את המחיר של הזהב העדני, אחוז ניקיון הזהב, משקל המטבע וברוב המקרים לרבות הערך ההיסטורי של המטבע.

התקשרו עוד היום למומחים שלנו ותנו לנו להגיע, לבחון את מה שיש לכם להציע מקרוב ובסופו של דבר לאפשר לכם הליך תקין, נכון והוגן של מטבעות זהב שיש להן ערך גדול אבל מבחינתכם השימוש בהן כמעט שאיננו קיים או נדרש.

חברת גולדטרייד – שני עשורים של אמינות, שקיפות, שירות מצוין ומתן כל התשובות שיאפשרו לכם מכירה של הזהב בלב שקט.

שירותים נוספים שלנו:

קניית טבעות זהב >>>

קנייה ומכירת מטילי זהב >>>

למידע נוסף השאירו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם

קניית כסף מיידית

תוכן הענייניםקנייה ומכירה של מטבעות זהבשנים של נסיוןמידע חשוב על מכירת מטבעות זהבקניית מטבעות זהבמהו

קרא עוד »

זהב שבור

תוכן הענייניםקנייה ומכירה של מטבעות זהבשנים של נסיוןמידע חשוב על מכירת מטבעות זהבקניית מטבעות זהבמהו

קרא עוד »

ניהול עזבונות

תוכן הענייניםקנייה ומכירה של מטבעות זהבשנים של נסיוןמידע חשוב על מכירת מטבעות זהבקניית מטבעות זהבמהו

קרא עוד »