קניית זהב | מכירת זהב | הערכת שווי

הערכה, יעוץ והצעה למימוש

המטבע שלכם שווה הרבה! צרו קשר לקבלת ייעוץ, הערכה והצעה למימוש, ללא עלות וללא מחוייבות.

חברת GoldTrade מציעה שירות הערכה ללא מחויבות וללא תשלום, שירות זה ערכו רב בכך שהוא מאפשר לך כמוכר/ת לקבל את התגמול המקסימלי עבור מטבעות הזהב שלך. אם יש לך מטבעות נדירים או יקרי ערך, נוכל למכור אותם עבורך לאספנים או משקיעים שמוכנים לשלם את המחיר הגבוה ביותר, זאת על ידי מכירה ישירה או באמצעות מכירה פומבית של בית המכירות הפומביות שלנו CollecTodo.

בימים אלו התמורה בגין הזהב גבוהה מאד. אם יש לכם מטבעות זהב, תכשיטים או מתכות יקרות אחרות, זה הזמן למכור אותם! כדאי לנצל את המחירים הגבוהים ולממש זהב שאינכם עושים בו שימוש. מומלץ למכור במחירי שיא ולא לשלם פרמיה גבוהה לחברת הביטוח ולשירותי אחסון.

מטבע זהב הוא מטבע העשוי בעיקרו או כולו מהמתכת האצילית שנקראת זהב, מטבעות אלה יכולים להיות שווים לא מעט כסף עבורכם, זאת בעיקר אם מדובר במטבעות באיכות גבוהה, שנשמרו בתנאים טובים ומשקלם גבוה, או שיש לכם כמות גדולה מהם.

ככל שהמשקל והטוהר של הזהב במטבע גבוהים יותר, ערכו יהיה גבוה יותר. בנוסף, מטבעות במצב מצוין או בעלי משמעות היסטורית ייחודית, מעלים את ערכו של המטבע משמעותית. יתכן ומדובר במטבע נדיר, שאינו חייב להיות מאוד ישן, אלא פשוט מסדרה שיצאה במהדורה קטנה ומוגבלת או שמסיבות שונות קשה למצוא עוד כמותו , ישנם מטבעות שהוטבעו במטבעות היסטוריות, או ששימשו במדינות שכבר אינן קיימות והם נדירים ומבוקשים בקרב אספנים.