קניית זהב | מכירת זהב | הערכת שווי

האם ברשותכם מטבעות זהב יקרי ערך ותכשיטי זהב שירשתם?
תוהים כיצד להפיק את המירב על ידי מכירה?
מעוניינים בדרך בטוחה, הוגנת ומתגמלת שתכלול הערכה ואיתור של מטבעות שערכם רב יותר?

GoldTrade לרשותכם – קל יעיל ובטוח.
שירות הערכה * ניהול עיזבונות * מכירה וקניית זהב

חברת GoldTrade פעילה ומנוהלת על בסיס יחס אישי עם הלקוחות, אמון שנבנה ברצף השנים ומאפיין את חברתנו בלקוחות שחוזרים ומפקידים בידינו ניהול מלא של עיזבונות גדולים.

אנו מבינים את הערך הסנטימנטלי והפיננסי שמטבעות זהב ותכשיטים מהווים עבור האוחזים בהם. בין אם עברו בירושה מדורות קודמים ובין אם נרכשו באמצעות השקעה. הזהב שברשותכם ראוי למימוש מיטבי של פוטנציאל הרווח. אנחנו כאן במלוא תשומת הלב, עם הידע והנסיון הנדרש , כדי שתפיקו את המירב מנכסי הזהב שברשותכם.

ישנן מספר סיבות מדוע ההחלטה למכור את תכשיטי הזהב או המטבעות שברשותכם הינה החלטה נכונה, מעבר לפוטנציאל הרווח והחיסכון. החזקה בתכשיטים ובמטבעות זהב. כוללת עלויות כמו דמי ביטוח ודמי אחסון. כאשר מחיר הזהב עולה, הפרמיה לביטוח בדרך כלל עולה גם היא, מה שאומר, שאם ברשותך תכשיטי זהב שאינם בשימוש, לא עונדים או נהנים מהם ביומיום, כדאי לשקול אם הוצאת האחזקה שלהם נכונה ומשתלמת עבורכם. יתרה מכך, אם תכשיטי הזהב שלכם אינם מבוטחים, אתם מסתכנים לאבד את כל ערכם במקרה של גניבה או נזק.

ההחלטה למכור את תכשיטי הזהב והמטבעות זוהי החלטה שחשוב שתעשה בהתבסס על המטרות והצרכים הפיננסיים שלכם. אם אתם שוקלים למכור את הזהב שברשותכם, חשוב לעשות את המחקר, להבין את העלויות והיתרונות הפוטנציאליים, ולעבוד עם סוחר/ת אמינים כדי להבטיח עסקה הוגנת ובטוחה. אנו מבינים ומודעים לכך שההחלטה על מכירת אוסף המטבעות שברשותך מלווה בחוויה אישית ורגשית וזו הסיבה שאנו קשובים ועושים את המיטב כדי להעניק יחס אישי תוך שמירה על פרטיות.

תהליך מכירת הזהב נעשה באופן פרטי ודיסקרטי. הזהב של הלקוח נבדק, נשקל ומתומחר במקום, ללא התחייבות למכירה וללא עלות הכרוכה בתהליך. החברה מעמידה לרשות הלקוחות חדר פרטי ואת כל תשומת הלב והדיסקרטיות הנדרשים. בנוסף, החברה מציעה ייעוץ בנושא מתכות ואבנים יקרות במסגרת השירות ללא עלות נוספת.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, לתאם פגישה לא מחייבת עם צוות המומחים שלנו ולחוות את השירות האישי שאנו שמחים להציע. החל מההערכה הראשונית של הזהב ועד לתשלום הסופי והשלמת העסקה באופן מהיר ובטוח לשביעות רצון הלקוח.

חברתנו עומדת במבחן התוצאה

מה שבא לידי ביטוי בלקוחות שחוזרים לעסקאות נוספות וממליצים למכריהם למכור את הזהב שיש להם באמצעותנו. אנו גאים בשביעות רצון הלקוחות שלנו, עקב בצד אגודל זכינו במוניטין של מקור מהימן ואמין למכירת זהב, תכשיטים ומטבעות. בדרך כלל, פריטים אלו הם נכסי ירושה, היחס האישי המוקפד לצד השירות וההתנהלות המקצועית הינם אבן דרך לרגלינו.

חברתינו מתמחה בסחר בזהב בדגש על קנייה ומכירה של מטבעות, מטילים ותכשיטים מזהב.

החברה מספקת שירותי הערכת שווי בבית הלקוח ללא עלות וללא מחויבות. תהליך ההערכה מתבצע על ידי מומחה הבוחן את הזהב על סמך מספר פרמטרים, משקל הזהב, רמת ניקיון הזהב ומחיר הזהב העדכני לרגע ביצוע העסקה.
חברת גולדטרייד שמה דגש על איכות, מחיר, יחס אישי ושירות מקצועי אותו היא מעניקה ללקוחותיה.