קניית זהב | מכירת זהב | הערכת שווי

למה לבחור בנו?

מקצועיות

  • נסיון ווותק: לחברת GoldTrade ניסיון רב וותק מוכח בתחום המסחר בזהב- מעל 25 שנות פעילות. חברתינו פועלת ומספקת שירות מקצועי עם דגש על יחס אישי.
  • מומחיות: הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מנוסים בעלי הבנה עמוקה בניהול עיזבון. אנו מנהלים בהצלחה עזבונות בהיקפים שונים והמומחיות שלנו באה לידי ביטוי החל משלב ההערכה ועד לשלב המימוש.
  • זמינות ויעילות – השירות הטוב ביותר ללקוח באפקטיביות ובמהירות. אנו שואפים שהתהליך יתבצע במהירות ובצורה יעילה כדי לספק את השירות הטוב ביותר.
  • תהליך דיסקרטי ומבוקר כולל אישור לצרכי הצהרת הון.
  • מקסום רווחים- אנו משקיעים מאמץ מרבי כדי למקסם את הרווחים שלך. אנו מבצעים ניתוח שוק מדויק ומתמיד על מנת להבין את המחירים העדכניים ביותר ולהציע ללקוח מחירים תחרותיים משתלמים.

אנחנו תמיד בשאיפה להעניק חוויה טובה שתשמור את ההתקשרות שלנו לטווח ארוך.

שקיפות

אנו מציעים תהליך בטוח ושקוף המבטיח מימוש מיטבי למטבעות הזהב, המטילים והתכשיטים שברשותך. אין להקל ראש בתהליך המימוש, זה המקום שבו ההתקשרות איתנו תיתן לכם ערך מוסף. אנחנו כאן כדי להעניק שירות אמין המבטיח את קבלת התמורה הגבוהה ביותר.

תהליך הערכה שקוף: אנו מאמינים במושג "ידע זה כח" ההערכה שתקבלו תיתן בידיכם את מה שנדרש כדי לקבל החלטה נכונה. אנו משתמשים בנתוני שוק עדכניים ובטכניקות ההערכה העדכניות ביותר כדי לקבוע את הערך האמיתי של הזהב במעמד העסקה.

שווי שוק הוגן: אנו בשאיפה להציע לך את המחיר הטוב ביותר. ההיכרות המעמיקה שלנו עם שוק הזהב מאפשרת לנו להישאר מעודכנים עם תנודות במחירים, מה שמבטיח שתקבלו הצעה מיטבית. אנו רוכשים כל כמות בהתאם למחיר המתכת היקרה בבורסות העולם.

עסקאות סודיות ודיסקרטיות: העסקאות שלנו מתבצעות בדיסקרטיות ותוך אחריות מירבית לפרטיותך. האמון והסודיות שלך הם בראש סדר העדיפויות שלנו.

חשוב ומומלץ לשמור את האסמכתאות שתקבלו במעמד מכירת הזהב שלכם למקרה שתתבקשו להציגן לבנק או לגוף אחר בהמשך.

יחס אישי

GoldTrade פעילה ומנוהלת על בסיס שירות אדיב, יחס אישי ואמון של הלקוחות, שנבנה ברצף השנים ומאפיין את חברתנו בלקוחות שחוזרים. אנו מכירים בכך שהצורך של כל לקוח הוא ייחודי, הצוות שלנו יעמוד לרשותך בשיתוף פעולה הדוק כדי ליצור אסטרטגיה מותאמת אישית שתואמת את היעדים הספציפיים שלך.