קניית זהב | מכירת זהב | הערכת שווי

אודותינו

גולד טרייד|GOLD TRADE

חברת GoldTrade הינה חברה ותיקה ומובילה בתעשיית הזהב, המתמחה בקניית ומכירת זהב וכסף.
החברה מוכרת בקשריה האישיים והעמוקים עם לקוחותיה, אשר התפתחו לאורך שנים רבות של פעילות.
החברה מנהלת מלאי גדול של זהב ופריטים יקרי ערך אחרים, אשר מוחזקים בכספות מאובטחות בארץ ובחו"ל.
במסגרת הרחבת פעילותה, Goldtrade הקימה שותפות אסטרטגית עם ענת כץ הררי, בעלת בית המכירות הפומביות CollecTodo. ענת הינה בעלת ניסיון רב ומומחיות בתעשיית הזהב, מתמחה בניהול, רכישה ומכירה של פריטי זהב, כסף, נומיסמטיקה, מטבעות, מדליות ותכשיטים. בנוסף, מנהלת עיזבונות ומתווכת בין עורכי דין ומשפחות בירושות גדולות, תוך הקפדה על רגישות ומקצועיות.
חברת GoldTrade מציעה שירותי הערכה ללא תשלום וללא התחייבות. אנו מביאים את הניסיון והמקצועיות שלנו תוך הקפדה על הליך דיסקרטי ומבוקר שכולל אישור לצרכי הצהרת הון.

איך אנחנו קונים ומוכרים זהב?

צוות המומחים שלנו מחויב לספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר, החל מההערכה הראשונית של הזהב ועד לתשלום הסופי והשלמת העסקה לשביעות רצון הלקוח.

אנו מבינים ומודעים לכך שמכירת המתכות היקרות שלך יכולה להיות החלטה אישית ורגשית, וזו הסיבה שאנו נותנים עדיפות לשיקול דעת, פרטיות ורגישות בכל עסקינו. המטרה שלנו היא להבטיח שהלקוחות שלנו ירגישו בנוח ובטוח לאורך כל התהליך. אנו גאים בשביעות רצון הלקוחות שלנו, בנינו מוניטין של מקור מהימן ואמין למכירת זהב, תכשיטים ומטבעות. לקוחותינו הביעו שביעות רצון רבה מהשירות שלנו וחוזרים אלינו לעסקאות עתידיות. אם אתם שוקלים למכור את הזהב או מתכות יקרות אחרות, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולחוות את המחויבות שלנו לשירות ולמחיר הטובים ביותר בשוק.

פנו אלינו עוד היום

אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום, בטלפון או דרך טופס צור קשר באתר האינטרנט ואנחנו נשמח לקבוע איתכם מועד לפגישה, לצורך רכישה או מכירה של תכשיטים או זהב.